Aktualności 2024

Konkurs plastyczny z okazji 20 lat Polski w Unii Europejskiej

Administracja Oświaty w Kluczborku w imieniu Gminy Kluczbork ogłasza Konkurs plastyczny z okazji jubileuszu 20 lat Polski w Unii Europejskiej. Konkurs ma na celu zachęcenie uczniów do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych oraz promocję twórczości plastycznej wśród młodego pokolenia.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych z terenu Gminy Kluczbork. Organizatorzy zachęcają uczniów do wyrażenia swojej wizji jubileuszu poprzez sztukę plastyczną. Tematyka prac może dotyczyć różnorodnych aspektów związanych z przynależnością Polski do Unii Europejskiej oraz korzyściami płynącymi z tego faktu.

Prace konkursowe będą oceniane przez komisję konkursową pod względem kreatywności, oryginalności oraz przekazu artystycznego. Zwycięskie prace zostaną nagrodzone wspaniałymi nagrodami, a ich autorzy będą mieli okazję zaprezentować swoje dzieła podczas gminnych obchodów jubileuszu, które odbędą się 1 maja br.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych uczniów do udziału w konkursie oraz do składania swoich prac. Plakat informacyjny wraz z regulaminem i zgodą rodzica zostały rozesłane do szkół przez Administrację Oświaty w Kluczborku. Prosimy o aktywne rozpowszechnienie tych informacji wśród uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym z okazji 20 lat Polski w Unii Europejskiej! To doskonała okazja do wyrażenia swoich talentów artystycznych oraz do uczczenia tego ważnego jubileuszu.

Zapraszamy serdecznie!

  • 20lat_unii_konkurs plastyczny

Wstecz