Kontakt z urzędnikiem

Kontakt z urzędnikiem

Centrala telefoniczna Urzędu Miejskiego w Kluczborku: + 48 77 418 14 81

Kontakt z urzędnikami droga e-mailową: imie.nazwisko@kluczbork.pl (bez użycia polskich znaków)

Spis telefonów Urzędu Miejskiego w Kluczborku

STANOWISKO

NAZWISKO i IMIĘ

NR BEZPOŚREDNI

NR WEWN.

NR POKOJU

Burmistrz Miasta

I Z-ca Burmistrza

II Z-ca Burmistrza

Sekretarka

Kielar Jarosław

Kamiński Roman

Dariusz Mazurczak

Walska Marzena 

 

 

+48 77 418 14 81

+48 77 418 22 56

 

 

1014

1010

137

135

134

136

Sekretarz Tomaszczyk Maciej   1013

113

 

SAMODZIELNE STANOWISKA

Samodzielne Stanowisko ds. Personalnych

Dziuba-Tabisz Gracjana

+48 77 447 14 63

1005

101

Audytor wewnętrzny

Urgacz Beata

+48 77 447 14 63

1004

101

Radca Prawny

Skóra Michał

-

1015

109

 

BIURO RADY MIEJSKIEJ

Podinspektor

Inspektor

Dolińska Alicja

Sebastjan-Kluczyk Kamila

77 418 27 97

1018

1016

110

WYDZIAŁ ADMINISTRACYJNO-ORGANIZACYJNY

Naczelnik

Dziuba-Tabisz Gracjana

+48 77 447 14 63

1005

101

Inspektor Faryś Justyna

+48 77 447 14 64

+48 77 418 22 30 (fax)

1006 133

Podinspektor

Łabuda Lilianna

+48 77 447 14 64

+48 77 418 22 30 (fax)

1007

133

 

REFERAT ds. ORGANIZACYJNYCH

Kierownik

Dubowiecki Kazimierz

+48 77 418 13 74

1020

102

Gł. Specjalista

Pomoc administracyjna

Referent

Smereka Łukasz

Szewczyk-Szyporta Iga

Ligenza Tomasz

+48 77 418 13 74

+48 77 418 14 81

+48 77 418 13 74

1023

1000

1022

103

Starszy Informatyk

Gł. Specjalista - Informatyk

Czerwony Artur

Nazarkiewicz Jarosław

-

1025

1026

051

 

 

 

 

 

 

WYDZIAŁ GOSPODARKI MIEJSKIEJ

Naczelnik

Nina Pieńkowska

+48 77 418 27 58

1070

131

Główny Specjalista

Świątek Paweł

+48 77 418 27 58

1072

130

Inspektor

Spałka Marlena

+48 77 418 27 58

1071

130

Główny Specjalista

Główny Specjalista

Arczyński Andrzej

Cirko Małgorzata

+48 77 418 38 64

1076

1075

129

Główny Specjalista

Inspektor

Socha - Dłubak  Agnieszka

Brząkała Tomasz

+48 77 417 02 13

1074

1073

104

Inspektor 

Klupś Michał

+48 77 418 38 64

1077 129

 

WYDZIAŁ GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI I PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO

Naczelnik

Kowalik Joanna

+48 77 418 27 85

1080

141

Główny Specjalista

Inspektor

Brudko Zbigniew

Orzechowicz Katarzyna 

-

1081

1082

140

Główny Specjalista

Główny Specjalista

Kubot Karolina

-

1085

139

Inspektor

Glanowska Magdalena

-

1083

139

 

WYDZIAŁ FINANSOWY

Naczelnik - Skarbnik

Lewald Piotr

+48 77 418 27 32

1090

039

Główny Specjalista

Inspektor

 

Kopeć Barbara

Bukraba Anna

 

+48 77 447 12 50

1091

1092

040

Główny Specjalista

Inspektor

Inspektor

Inspektor

Pencakowska Patrycja 

Kępka Beata

Marynowska-Jańska Małgorzata

Noga Jolanta

+48 77 418 27 32

1093

1096

1095

1094

041

Główny Specjalista (płace)

Lechowicz Małgorzata

+48 77 418 27 32

1097

042

Inspektor

Kaczmarczyk Barbara

+48 77 417 02 18

1098

043

Podinspektor (kasa)

Justyńska-Przybyła Barbara

+48 77 447 12 52

1107

056

Inspektor

Inspektor

Pomoc administracyjna

Kilińska Elżbieta

Zarzeczna Adriana

Sobierańska Joanna

+48 77 447 12 52

1108

1106

1099

056

 

REFERAT PODATKÓW

Kierownik

Godzwon Krzysztof

+48 77 418 26 07

1100

054

Główny Specjalista

Podoliński Jacek

+48 77 418 26 07

1103

052

Główny Specjalista

Inspektor

Majcher Tomasz

Kawecka Kinga

+48 77 418 26 07

1102

1101

053

Inspektor

Inspektor

Augustynek Joanna

Flis Małgorzata

+48 77 418 26 07

1104

1105

057

 

WYDZIAŁ PROMOCJI i ROZWOJU GMINY

Naczelnik

Błażewski Grzegorz

+48 77 418 38 60

1040

124

Inspektor

Knapa Maciej

+48 77 418 14 77

1041

124

Główny Specjalista

Bukowska Ewa

+48 77 418 47 68

1043

115

Główny Specjalista

Birecka Aneta

-

1042

114

Główny Specjalista

Inspektor

Rajska Joanna

Sitek Maciej

+48 77 447 20 88

1044

1046

128

 

WYDZIAŁ FUNDUSZY ZEWNĘTRZNYCH

Naczelnik

Dąbrowska Agnieszka

-

1030

112

Inspektor

Inspektor

Inspektor

Kwiecień Katarzyna

Górnicka Joanna

Pijanka Aleksandra

+48 77 417 02 20

1033

1035

1034

108

WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA i LEŚNICTWA

Naczelnik

Stempel Bożena

+48 77 447 12 13

1060

127

Główny Specjalista

Matusiak-Czysty Jolanta

-

1063

125

Główny Specjalista

Główny Specjalista

Starościak Elżbieta

Wierzbicka Agnieszka

-

1062

1061

126

Główny Specjalista

Inspektor

Inspektor

Kownacka Edyta

Grzyb Katarzyna

Dąbrowska Natalia

+48 77 417 02 23

1064

1066

1065

008

008

043

 

 

WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH i OBRONNYCH

Naczelnik

Smolnik Wojciech

+48 77 418 27 89

1050

116

Inspektor

Strońska Anna

-

1055

122

Inspektor

Grotowska Beata

-

1058

118

Główny Specjalista

Główny Specjalista

Nowacka Wioleta

Mruczek Małgorzata

-

1057

1056

120

Inspektor

Drapacz Barbara

-

1051

106

Inspektor

Inspektor

Dec Dariusz

Ślusarek Łukasz

-

1053

1052

105

Komendant Gminny

Ochrony Przeciwpożarowej

Liśkiewicz Mirosław

-

1054

107

 

URZĄD STANU CYWILNEGO

Kierownik

Tomczak Marzanna

+48 77 417 02 27

1130

Ratusz

Inspektor

Zastępca Kierownika

Kosińska Agnieszka

Seewald Danuta

+48 77 418 11 50

1132

1131

 

STRAŻ MIEJSKA

Komendant

Zastępca Komendanta

Inspektor

Inspektor

Inspektor

Strażnik

Kicmach Andrzej

Brylski Sławomir

Folmer Edward

Kowalik Bogusław

Czarnecki Adrian

Storożyński Adam

+48 77 418 07 77

1120

 

 

PRACOWNICY OBSŁUGI

 

Bagiński Tomasz

-

1028