Aktualności 2021

Kalendarium imprez kulturalno-sportowych w 2022

Wydział Promocji i Rozwoju Gminy Urzędu Miejskiego w Kluczborku zwraca się z prośbą o przekazanie informacji (tj. termin, nazwa, miejsce, organizator) dotyczących planowanych imprez dla społeczności Kluczborka i okolic w 2022 r. Rozumiemy, że w sytuacji pandemii organizacja imprez jest utrudniona dlatego w szczególności zależy nam na takich imprezach, które mają dużą szansę na to, że zostaną zorganizowane w przyszłym roku. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że każda impreza może zostać przeniesiona lub odwołana w związku z pandemią koronawirusa.

Powyższe informacje są nam niezbędne, aby przygotować „Kalendarium imprez kulturalno-sportowych w 2022 roku” – wydawnictwo będące swoistym kompendium wiedzy o wydarzeniach sportowych i kulturalnych w naszej gminie.

Informacje prosimy przekazać drogą elektroniczną na e-mail: grafik@kluczbork.pl - korzystając z przykładowego szablonu załączonego poniżej.

Zebranie informacje prosimy przesyłać najpóźniej do 15 listopada 2021 r. W razie pytań, wątpliwości osobą wyznaczoną do kontaktu jest p. Maciej Knapa tel. 77 418 14 77, e-mail: grafik@kluczbork.pl

Prosimy również o przekazanie danych dot. organizatora tj. nazwa, adres, telefon, e-mail, strona www. Przygotowane i wydrukowane kalendarium będzie można pobrać od 10 stycznia 2022 r. z Wydziału Promocji (pok. 124). Będzie również dostępne w wersji elektronicznej  w zakładce: Do pobrania

  • Kalendarium imprez okładka

Wstecz