Aktualności 2021

WAŻNE informacje dla uczestników VIII biegu kluczborskiego „O ZŁOTĄ BARĆ”

VIII Kluczborski Bieg Przełajowy „O ZŁOTĄ BARĆ” oraz Rajd Nordic Walking już w niedzielę 26 września 2021r. Start Rajdu Nordic Walking o godz.10.30 a start biegu o godz.13.00. Przypominamy, że biuro w dniu zawodów mieści się na hali Sportowej - Wojewódzkiego Kampusu Sportowo-Rekreacyjnego Stobrawa, ul. Sportowa 7, 46-200 Kluczbork, tel. (+48) 77 415 10 80. Biuro zawodów będzie czynne w godzinach 8.00 -13.00.

Każdy uczestnik biegu otrzyma pakiet startowy z kominem, czapką ufundowaną przez partnera firmę Siegenia, słoiczek z miodem z Pasieki Zarodowej w Maciejowie, smycz  oraz batonik musli.  Ponadto każda osoba, która ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal wybity specjalnie na tą okazję.

Dla biegaczy przygotowano dwie trasy na dwóch dystansach do wyboru, 5km lub 10 km. Rajd Nordic Walking odbędzie się na dystansie 10km.

Przed biegiem głównym odbędą się biegi uczniów szkół podstawowych zgłoszonych przez dyrektorów szkół.

Do czwartku 23 września zapisało się już 271 osób. Zostało jeszcze 29 miejsc. Będzie możliwość zapisania się na bieg na miejscu do wykorzystania limitu 300 miejsc. Limit 80 miejsc na Rajd Nordic Walking został wyczerpany.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w biegu a mieszkańców Kluczborka do gorącego dopingowania sportowców.

Dla wszystkich osób przyjeżdżających samochodem przedstawiamy mapę parkingów w Kluczborku.