Aktualności 2021

Śniadanie z Radiem ZET na rynku w Kluczborku

Od 6 września ruszyła czwarta edycja Wielkiej trasy śniadaniowej Radia ZET". Agnieszka Kołodziejska i Robert Karpowicz, prowadzący poranny program, przemierzają Polskę, częstując mieszkańców odwiedzanych miast śniadaniem i wspólnie z nimi prowadząc poranne programy "Dzień Dobry Bardzo" z plenerowego studia emisyjnego.
Na tegorocznej trasie śniadaniowej znajduje się 9 miast, a wśród nich Kluczbork oraz Olsztyn, Kętrzyn, Grudziądz, Starogard Gdański, Inowrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra i Ostrów Wielkopolski.
Na kluczborskim rynku Radio ZET pojawi się w czwartek 16 września od godz.6.00-10.00. Stacja będzie bezpłatnie serwować pożywne zestawy śniadaniowe". A już o godz. 5:30 mieszkańcy spotkają gospodarzy programu "Dzień Dobry Bardzo" - Agnieszkę Kołodziejską i Roberta Karpowicza, którzy poprowadzą program z mobilnego studia panoramicznego. "Wielka trasa śniadaniowa Radia ZET" będzie okazją zarówno do zjedzenia smacznego porannego posiłku w drodze do szkoły czy pracy, ale też stworzy możliwość uczestnictwa w programie na żywo oraz spotkania z dziennikarzami i podpatrzenia, jak wygląda ich radiowy dzień od kuchni.
Serdecznie zapraszamy!
  • Śniadanie z radiem ZET

Wstecz