Aktualności 2024

Pomóż rodzinie po pożarze mieszkania

W czwartek, 4 lipca, o godzinie 00:23, w jednym z bloków wielorodzinnych przy ulicy Miarki wybuchł pożar. Dzięki natychmiastowej interwencji strażaków udało się go opanować i ugasić, jednak mieszkanie, w którym wybuchł pożar, zostało poważnie zniszczone. Niestety, ogień wyrządził również szkody w sąsiednich mieszkaniach oraz częściach wspólnych budynku.

Rodzina Kasi, która straciła swój dom, potrzebuje naszej pomocy! Każda kwota ma ogromne znaczenie i pomoże im wrócić do normalnego życia po tej tragedii. Prosimy o wsparcie na https://zrzutka.pl/r77v4tkażda wpłata to krok w stronę odbudowy ich mieszkania i przywrócenia im poczucia bezpieczeństwa. Wasza pomoc jest bezcenna i daje nadzieję na lepsze jutro. Z góry dziękujemy za każdą formę wsparcia!

Specjalna akcja – Kiermasz ciast domowych

Od środy do piątku zapraszamy na wyjątkowy kiermasz ciast domowych, z którego cała kwota zostanie przeznaczona na remont mieszkania dla Kasi i jej rodziny. Kiermasz odbędzie się w Ratatuj z Nerką przy ul. Byczyńskiej 20 w Kluczborku. To doskonała okazja, aby nie tylko pomóc, ale także delektować się pysznymi wypiekami!

Jeśli macie ochotę wesprzeć nas jeszcze bardziej, zapraszamy do przynoszenia własnych ciast oraz oczywiście do ich zakupu. Każdy kawałek ciasta to kolejny krok w stronę odbudowy domu Kasi.

Miejsce: Ratatuj z Nerką, ul. Byczyńska 20, Kluczbork
Czas: Środa – Piątek

Zapraszamy serdecznie i dziękujemy za Waszą solidarność i wsparcie w tym trudnym czasie. Razem możemy zdziałać wiele!

  • pożar mieszkania Kluczbork