Aktualności 2022

Zapraszamy fotografów do udziału w wystawie „Piękno natury Gminy Kluczbork”

Wydział Promocji i Rozwoju Gminy Kluczbork we współpracy z Krzysztofem Adamskim - Radnym Miejskim w Kluczborku organizują wystawę plenerową poświęconą pięknu natury Gminy Kluczbork.
Wobec powyższego, serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fotografowania flory i fauny Gminy Kluczbork do przesyłania wykonanych zdjęć natury Gminy Kluczbork.
Prosimy o przesłanie maksymalnie do 6 zdjęć na adres e-mailowy: grafik@kluczbork.pl w terminie do 31.05.2022 r.
Parametry zdjęć: rozdzielczości 300 dpi, wielkość zdjęć powinna być wystarczająca do wykonania powiększeń na wystawę (sugerowana rozdzielczość krótszego boku minimum 3000 pikseli)
Zebrane zdjęcia zostaną wykorzystane w wystawie plenerowej pn. „Piękno natury Gminy Kluczbork”, która będzie wystawiona w miesiącu czerwcu br. na kluczborskim rynku.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na wystawie, zastrzega się, że w przypadku otrzymania bardzo dużej ilości zdjęć, na wystawie zostaną zaprezentowane jedynie najciekawsze prace poszczególnych autorów.
Autorzy zdjęć zostaną oznaczeni na wystawie.
W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Wydziałem Promocji i Rozwoju Gminy Kluczbork tel. 774181477, e-mail: grafik@kluczbork.pl

  • Piękno natury Gminy Kluczbork

Wstecz