Usługi kajakowe i przewodnickie OPOLSKA PRZYGODA

  • Usługi kajkowe i przewodnickie OPOLSKA PRZYGODA

Szanowni Państwo,

Nazywamy się Katarzyna i Krzysztof Adamscy. Wspólnie od maja 2013 r. prowadzimy działalność gospodarczą polegającą na organizacji spływów kanadyjkami po lokalnych rzekach w okolicach Kluczborka oraz na świadczeniu usług przewodnickich po województwie opolskim.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji spływów kanadyjkami po rzekach: Stobrawa, Strumień Wołczyński i Kluczborski, Budkowiczanka oraz Prosna.

Spływ kanadyjką polecamy miłośnikom aktywnego wypoczynku, poszukującym kontaktu z przyrodą, żądnym przygód… oraz tym wszystkim, którzy w gronie rodzinnym lub znajomych, w miły i niecodzienny sposób pragną spędzić wspólnie czas.

Oferujemy organizację spływów kanadyjkami dostosowanych do umiejętności i doświadczenia uczestników, zarówno dla osób początkujących i rodzin z dziećmi, jak i dla bardziej doświadczonych kajakarzy (z licznymi przenioskami kajaka, naturalnymi przeszkodami itp.). Spływy organizowane są zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

Walorem Stobrawy jest czystość jej wód, piaszczyste dno, malownicze położenie i stosunkowo niewielka głębokość (poziom wody maksymalnie po pas dorosłej osoby).

Dodatkową atrakcją spływu Stobrawą jest fakt, iż większa część trasy przebiega przez obszar Natura 2000 „Łąki nad Stobrawą w okolicach Kluczborka” bądź przez Stobrawski Park Krajobrazowy.

Ponadto z przyjemnością przybliżymy dzieje Opolszczyzny, jej zabytki i atrakcje turystyczne, przedstawimy ciekawostki i anegdoty dotyczące życia jej mieszkańców, podczas zorganizowanych wycieczek pieszych, rowerowych lub autokarowych po województwie opolskim.

Proponujemy współpracę podczas opracowania trasy zwiedzania uwzględniając potrzeby, zainteresowania i oczekiwania konkretnego klienta. Biorąc pod uwagę czas przeznaczony na zwiedzanie jesteśmy w stanie opracować dla uczestników optymalną trasę, w trakcie której nie tylko poznają zabytki, lecz także skosztują śląskiej kuchni, obejrzą ciekawe miejsca, wysłuchają interesujących opowieści, legend, czy wreszcie odpoczną w zacisznym i urokliwym miejscu.

Nadmieniamy, że Krzysztof Adamski posiada uprawnienia przewodnika terenowego po województwie opolskim nadane decyzją Marszałka Województwa Opolskiego z dnia 28.07.2011 r. Ponadto jest członkiem Koła Przewodników i Pilotów przy Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, członkiem Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz członkiem Stowarzyszenia Miłośników Kluczborka i Ziemi Kluczborskiej.

Nasza szczegółowa oferta dostępna jest na stronie internetowej: www.stobrawa-kajaki.pl   

Zapraszamy również do polubienia naszej strony na stronie facebook:

https://www.facebook.com/pages/Us%C5%82ugi-kajakowe-i-przewodnickie-Opolska-Przygoda/521006281284633?ref=hl

gdzie zamieszczamy najnowsze informacje o spływach kanadyjkami i innych atrakcjach.

Zapraszamy serdecznie do współpracy i skorzystania z naszych usług.

Pozdrawiamy serdecznie,
Katarzyna i Krzysztof Adamscy
Usługi kajakowe i przewodnickie
OPOLSKA PRZYGODA
Kluczbork
tel. 607-080-795; tel. 693-031-245
e-mail: opolskaprzygoda@interia.pl; k.adamski@interia.pl
www.stobrawa-kajaki.pl    

  • Usługi kajkowe i przewodnickie OPOLSKA PRZYGODA
  • Usługi kajkowe i przewodnickie OPOLSKA PRZYGODA
  • Usługi kajkowe i przewodnickie OPOLSKA PRZYGODA
  • Usługi kajkowe i przewodnickie OPOLSKA PRZYGODA