Aktualności 2022

XVIII edycja halowej piłki nożnej o puchar Burmistrza Miasta Kluczborka

Ośrodek Sportu i Rekreacji i Burmistrz Kluczborka byli organizatorami XVIII edycji halowej piłki nożnej o puchar Burmistrza Kluczborka. Rozgrywki, w których uczestniczyło osiem zespołów, rozpoczęły się w grudniu i zakończyły się turniejem finałowym 13.02.2022 roku. Pierwsze miejsce zajął zespół Roluś. Na drugim miejscu uplasował się zespół FC Polanki, a trzecie miejsce zdobył zespół LZS Kuniów.

Najlepszym strzelcem z 26 bramkami został zawodnik Rolusia, Aleksander Muzyka. Tytuł najlepszego bramkarza otrzymał Mateusz Wawryków z LZS Kuniów. Miano najlepszego zawodnika całego turnieju otrzymał Damian Kaczmarek z zespołu FC Polanki. Wszystkie zespoły i wyróżnieni zawodnicy otrzymali puchary, dyplomy i drobne upominki. Nagrody wręczali wiceburmistrz Kluczborka pan Roman Kamiński i dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji pan Andrzej Olech.