Aktualności 2024

KLUCZBORK po raz drugi został ŚWIETLNĄ STOLICĄ WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO!

Z dumą ogłaszamy, że dzięki niesamowitemu zaangażowaniu mieszkańców i osób glosujących na nasze oświetlenie świateczne, Kluczbork został wybrany Świetlną Stolicą Województwa Opolskiego w konkursie "Świeć Się z Energą"! Wasze 1785 głosów sprawiły, że nasze magiczne miasto, pełne uroku i świątecznej magii, zabłysło najjaśniej spośród wszystkich.

Wyniki głosowania, które można zobaczyć tutaj: wyniki głosowania potwierdzają, że Kluczbork wyprzedził drugie Opole o imponujące 1155 głosów! To zwycięstwo jest zasługą wspólnej siły i determinacji naszej społeczności.

Dzięki waszemu codziennemu oddaniu głosów, nie tylko zdobyliśmy tytuł Świetlnej Stolicy Województwa Opolskiego, ale także wygraliśmy sprzęt elektryczny o wartości 10 000 zł! Ten cenny sprzęt zostanie przekazany dla instytucji charytatywnych, co pozwoli nam wspólnie świecić nie tylko światłem świątecznych iluminacji, ale także promieniować pomocą dla innych.

Dziękujemy każdemu z was, kto oddał swój głos, udostępnił informację i pokazał, że Kluczbork to miejsce, gdzie światło świątecznych cudów zawsze świeci najjaśniej! 🌟🎄

Wkrótce będziemy walczyć o tytuł Świetlnej Stolicy Polski i mamy nadzieję, że z taką samą determinacją i wsparciem zdobędziemy kolejne zwycięstwo!

Niech ta radosna wiadomość dotrze do wszystkich - rodziny, przyjaciół, sąsiadów! Razem uczyniliśmy Kluczbork Świetlną Stolicą Województwa Opolskiego! 🌟💖 Pamiętajcie, że siła wspólnoty potrafi zdziałać cuda! ✨💪 

  • kluczbork świetlna stolica