Aktualności 2022

Plenerowe studio Radia Opole nadaje w czwartek z kluczborskiego rynku.

Zapraszamy w czwartek 23 czerwca br. w godz. 9.00-15.00 na kluczborski rynek, gdzie stanie plenerowe studio Radia Opole i NTO. Jeżeli nie możesz przyjść, słuchaj Radio Opole.  

Radio Opole wyrusza w wyjątkową trasę „70 gmin na 70-lecie Radia Opole”. Jubileusz będzie świętowany  nie tylko na antenie, ale w jeszcze bardziej bezpośredni sposób – w 70 gminach w województwie.

Medialnym partnerem letniej trasy jubileuszowej jest Nowa Trybuna Opolska, największy dziennik regionalny Opolszczyzny, który w bieżącym roku również świętuje jubileusz 70-lecia istnienia.

Podczas dziennikarskiej wizyty zostaną zaprezentowane ciekawostki Gminy Kluczbork oraz przedstawione wyjątkowe osoby, których aktywność znacząco wpływa na lokalne społeczności.

Nie zabraknie też gry terenowej z nagrodami. O szczegółach terenowej gry z nagrodami przeczytacie na stronie internetowej  https://radio.opole.pl/592,8,nasza-gra-terenowa oraz w specjalnym bezpłatnym wydaniu Nowej Trybuny Opolskiej, które będzie kolportowane w Kluczborku.

Wstecz