Aktualności 2022

Nagroda Super Samorząd dla Kluczborka po raz trzeci.

Stowarzyszenie Klucz do Rozwoju i Burmistrz Miasta Kluczborka Jarosław Kielar zostali laureatami nagrody Super Samorząd 2021 podczas wczorajszego finału ogólnopolskiej akcji Masz Głos organizowanej przez Fundację im. Stefana Batorego. Kluczbork został wybrany z grona 15 nominowanych spośród 314 uczestników akcji Masz Głos. Więcej: https://www.maszglos.pl/aktualnosci/laureaci-super-samorzad-i-super-glos/ 

Jury przyznała nagrodę dla Kluczborka za połączenie pomocy potrzebującym z promocją czytelnictwa wśród mieszkańców dzięki założeniu Jadłodzielni i Książkodzielni w jednym punkcie na lokalnym targowisku w Kluczborku.

Cieszy niezmiernie fakt, że jest to już trzecia nagroda Super Samorząd dla Gminy Kluczbork. Poprzednimi laureatami było Stowarzyszenie Regionu Kluczborskiego "Kobietom-Mammograf" oraz Fundacja Artem Silesiam Promovere. Jest to dowód na to, że w Kluczborku jest dobry klimat dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, które chcą aktywnie działać dla naszej małej ojczyzny.

Zapraszamy do oglądania relacji wideo z finału. Kluczbork jest od 39 min i 10 sekundy. To była jedenasta gala ogłoszenia laureatów. Zwycięzcy dołączyli do grona 56 laureatów i 210 finalistów i wyróżnionych do tej pory.  

 

 

  • gala super samorząd 2021
  • gala super samorząd 2021
  • gala super samorząd 2021
  • gala super samorząd 2021
  • gala super samorząd 2021