Urząd Miejski w Kluczborku

Nawigacja:

Wyszukiwarka:

Banery

Powszechny Spis Rolny
Nowy System Gospodarki Odpadami
RODO

Treść strony

III Charytatywny Maraton Zumba Fitness Siła Miodu

W niedzielne popołudnie  15 marca 2020 r. w hali widowiskowo – sportowej kluczborskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Mickiewicza 10 w godzinach od 16:00 do 19:00 odbędzie się III Charytatywny Maraton Zumba Fitness Siła Miodu. Wydarzenie już na stałe wpisało się do kalendarza imprez charytatywnych,  jednocześnie mających charakter rekreacyjny organizowanych w Kluczborku, odbywa się bowiem po raz trzeci. Tradycyjnie  dochód z Maratonu przeznaczony zostanie na leczenie ciężko chorego dziecka. W tym roku pragniemy pomóc w leczeniu Magdaleny Jurowicz, cierpiącej na guza mózgu – informuje Aleksandra Protter i Patrycja Pietrzykowska, organizatorki imprezy, nauczycielki Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kluczborku.
Magda ma 13 lat, jest uczennicą PSP nr 5 z OI w Kluczborku. W roku 2014 rozpoznano u niej guza mózgu. Po długim leczeniu organizm Magdy pokonał nowotwór, niestety w lipcu 2019 r. nastąpiła wznowa. Dziewczynka przeszła kolejną operację, wciąż jednak wymaga długotrwałego  i kosztownego leczenia.
W trakcie III Charytatywnego Maratonu Zumba Fitness Siła Miodu  organizatorzy zapewniają moc atrakcji. Zajęcia zumba poprowadzą  instruktorzy z wielu ośrodków w Polsce. Z  całą pewnością gorące, latynoskie rytmy porwą do tańca  wszystkich uczestników wydarzenia – zarówno młodszych, jak i tych nieco starszych, a  muzyka i taniec stworzą atmosferę radości i jedności.  Wysiłek fizyczny pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie, pozwoli spalić kalorie, a dodatkowo będzie działać stymulująco na wydzielanie w mózgu endorfin, zwanych hormonami szczęścia. W trakcie imprezy przeprowadzona zostanie loteria – każdy bilet jest jednocześnie cegiełką i weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Tak więc szczęście może się uśmiechnąć do każdego przybyłego gościa.
Bilety wstępu nabyć można w sekretariacie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kluczborku lub poprzez wpłatę na konto Rady Rodziców działającej przy tejże szkole. Więcej szczegółów podanych jest na plakacie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Kluczborka i okolic do udziału w Maratonie. W ten sposób niewielkim kosztem  możemy włączyć się do pomocy ciężko chorej Magdzie, a  także miło i z pożytkiem dla zdrowia spędzić niedzielne popołudnie.
 Przyjdź, bo warto!

 

III Charytatywny Maraton Zumba Fitness Siła Miodu

  • III Charytatywny Maraton Zumba Fitness Siła Miodu

« wstecz

Kalendarium

Kalendarium
wydarzeń
Dziś jest 15 sierpnia 2020
Imieniny:
Marii, Napoleona, Stelii

Banery

ZdalnaSzkoła
Wnioskowanie online o odpis aktu stanu cywilnego
Nagrody certyfikaty i wyróżnienia gminy
blisko_prawy3
Kino_Bajka
Tomografia komputerowa Kluczbork
Stobrawskie Centrum Seniora
https://www.pekao.com.pl/indywidualni/Wsparcie-Rodzin/