Urząd Miejski w Kluczborku

Nawigacja:

Wyszukiwarka:

Banery

Powszechny Spis Rolny
Nowy System Gospodarki Odpadami
RODO

Treść strony

UWAGA!!! DOWÓZ DO KĄPIELISKA W BĄKOWIE - NOWE TRASY PRZEJAZDU !!!

Miło nam poinformować, że od poniedziałku 27 lipca uruchamiamy dodatkowe przewozy dla dzieci i młodzieży z Gminy Kluczbork do Ośrodka Turystyczno-Wypoczynkowego w Bąkowie.      
Na poniższych zdjęciach przedstawiamy sołectwa z których wyruszą busy oraz ich rozkłady jazdy. Jednakże przypominamy, iż chęć skorzystania z dowozu należy zgłosić sołtysowi najpóźniej dzień przed planowanym przejazdem.
Oferta ta jest skierowana do dzieci i młodzieży z naszej gminy, jednak zwracamy uwagę, że dzieci w wieku do 13 lat muszą być pod opieką pełnoletniego opiekuna  Podobnie jak przy wejściu na teren kąpieliska w Bąkowie, również przy wejściu do autobusu trzeba będzie okazać legitymację szkolną, więc przypominamy o zabraniu jej ze sobą. Oczywiście, ze względu na panującą epidemię, musimy powziąć pewne środki ostrożności, dlatego pasażerowie będą zobowiązani do zakładania maseczek ochronnych. Pojazdy te będą też regularnie dezynfekowane.
W przypadku niepogody (deszcz, burza, grad) autobusy nie będą kursować, ale miejmy nadzieję, że pogoda nie będzie bardzo kapryśna.

Życzymy miłego wypoczynku!

 

  • bogacica
  • borkowice
  • lowkowice
  • smardy
  • regulamin

« wstecz

Kalendarium

Kalendarium
wydarzeń
Dziś jest 12 sierpnia 2020
Imieniny:
Lecha, Euzebii, Hilarii

Banery

ZdalnaSzkoła
Wnioskowanie online o odpis aktu stanu cywilnego
Nagrody certyfikaty i wyróżnienia gminy
blisko_prawy3
Kino_Bajka
Tomografia komputerowa Kluczbork
Stobrawskie Centrum Seniora
https://www.pekao.com.pl/indywidualni/Wsparcie-Rodzin/