Urząd Miejski w Kluczborku

Nawigacja:

Wyszukiwarka:

Banery

Poprawa jakości gospodarki wodno-ściekowej dla gminy Kluczbork
Termomodernizacja UM w Kluczborku
Nowy System Gospodarki Odpadami
RODO

Treść strony

Finał VI Ligi Tenisa Stołowego uczniów szkół podstawowych w sezonie 2019

06 kwietnia w Publicznej Szkole Podstawowej w Bogacicy odbył się piąty, finałowy turniej tenisa stołowego dla uczniów szkół podstawowych w sezonie 2019. Od grudnia do kwietnia, w jedną sobotę w miesiącu, uczniowie spotykali się przy tenisowych stołach. W każdym turnieju wszyscy uczniowie otrzymywali punkty, w zależności od zdobytego miejsca. Uczniowie byli podzieleni na 3 kategorie – dziewczęta, chłopcy klas młodszych i chłopcy klas starszych.
         Zawodnicy grający przy tenisowych stołach wykazali się dużymi umiejętnościami gry w tenisa stołowego, zwłaszcza uczniowie z czołowych miejsc, a mecze  często kończyły się po wyrównanej walce. Cały turniej przebiegał w miłej sportowej atmosferze, w duchu  fair play.
    Liga Tenisa Stołowego cieszyła się dużym zainteresowaniem., we wszystkich turniejach uczestniczyło aż 31 młodych adeptów tenisa stołowego. Przy tak dużej frekwencji warto organizować takie turnieje, a widać, że zainteresowanie tenisem stołowym w naszej gminie jest duże.
    Po turnieju finałowym uczniowie z miejsc 1-3 otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe, puchary, dyplomy. Zawodnicy, którzy wywalczyli pozostałe miejsca, również otrzymali nagrody, medale i dyplomy.     
Tak atrakcyjne nagrody uczniowie mogli otrzymać dzięki sponsorom turnieju, którym bardzo chcę podziękować. To dzięki nim mógł pojawić się uśmiech na twarzy dzieci, gdy otrzymywały nagrody i puchary. Sponsorami Ligi Tenisa Stołowego w sezonie 2019 byli: firma Trinea – producent krzeseł, w osobach p. Piotra i Justyny Jaroń, firma Saint Gobain-Polska, w osobie p. Damiana Dmytruszyńskiego, firma Prefabet Kluczbork, w osobie p. Wojciecha Marciniszyna,  eurobank, .
Podziękowania kieruję również do Starosty Kluczborskiego, p. Mirosława Bireckiego,  Burmistrza Kluczborka, p. Jarosława Kielara i dyrektora OSiR w Kluczborku, p. Andrzeja Olecha za przychylność w organizacji , patronat nad rozgrywkami i ufundowanie pucharów. Dziękuję także p. dyrektorowi szkoły,  Robertowi Wietrzykowi  za umożliwienie przeprowadzenia turnieju i „zielone światło” dla tenisa stołowego w naszej szkole.
Dziękuję zawodnikom za udział i sportową rywalizację w VI Lidze Tenisa Stołowego uczniów szkół podstawowych – sezon 2019 i zapraszam na VII edycję ligi, która odbędzie się w przyszłym roku szkolnym.

Kierownik turnieju - Janusz Poprawa

 

  • IMG_20190406_112152[1]
  • IMG_20190406_132718_1[1]
  • IMG_20190406_132840[1]
  • tenis-tabelka

« wstecz

Kalendarium

Kalendarium
wydarzeń
Dziś jest 24 kwietnia 2019
Imieniny:
Aleksego, Grzegorza, Fidelisa

Banery

blisko_prawy3
Kino_Bajka
Nagrody certyfikaty i wyróżnienia gminy
Stobrawskie Centrum Seniora
https://www.pekao.com.pl/indywidualni/Wsparcie-Rodzin/
Czyste powietrze