Urząd Miejski w Kluczborku

Nawigacja:

Wyszukiwarka:

Banery

Poprawa jakości gospodarki wodno-ściekowej dla gminy Kluczbork
Termomodernizacja UM w Kluczborku
Nowy System Gospodarki Odpadami
RODO

Treść strony

Informacja - worki do segregacji odpadów

Urząd Miejski w Kluczborku niniejszym informuje mieszkańców Gminy Kluczbork, którzy składając deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi zmienili dotychczasowy sposób zbierania odpadów na nieruchomości z nieselektywnego na selektywny, to znaczy do tej pory nie segregowali odpadów, a od stycznia 2019r. zadeklarowali, że będą segregować odpady, że mogą otrzymać pierwszy komplet worków do segregacji w Urzędzie Miejskim w Kluczborku lub w siedzibie firmy FCC Polska Spółka z o.o. w Smardach Dolnych ul. Wielka 1.

W celu uzyskania szczegółowych wyjaśnień prosimy o skontaktowanie się z Urzędem Miejskim w Kluczborku nr tel. 77/418-14-81 wewn. 201, 238, lub z firmą FCC Polska Spółka z o.o. nr tel. 77/425-00-26. 

Jednocześnie przepraszamy za zaistniałą sytuację, która jest spowodowana koniecznością zaktualizowania informatycznej bazy nieruchomości zgodnie ze złożonymi deklaracjami, co jest procesem czasochłonnym i jego zakończenie jest przewidywane na początek miesiąca lutego.

Po dokonaniu aktualizacji zgodnie z nowymi deklaracjami worki do segregacji odpadów będą dostarczane na wszystkie nieruchomości przez firmę wywozową.


Naczelnik 
Wydziału Ochrony Środowiska i Leśnictwa

Bożena Stempel
 

« wstecz

Kalendarium

Kalendarium
wydarzeń
Dziś jest 22 maja 2019
Imieniny:
Rity, Heleny, Wiesława

Banery

blisko_prawy3
Kino_Bajka
Nagrody certyfikaty i wyróżnienia gminy
Stobrawskie Centrum Seniora
https://www.pekao.com.pl/indywidualni/Wsparcie-Rodzin/
Czyste powietrze
baner toplayer
Dotacje na ogrzewanie