Urząd Miejski w Kluczborku

Wyszukiwarka:

Banery

Powszechny Spis Rolny
Nowy System Gospodarki Odpadami
RODO

Treść strony

Wojewódzki Kampus Sportowo-Rekreacyjny STOBRAWA

Wojewódzki Kampus Sportowo-Rekreacyjny STOBRAWA położony jest w Kluczborku /woj. opolskie/ w malowniczej scenerii zabytkowego Parku Miejskiego oraz w bezpośrednim sąsiedztwie lasów. Kompleks stanowi nowoczesną, interdyscyplinarną bazę sportowo-rekreacyjną, stwarzającą idealne możliwości do organizacji obozów i zgrupowań sportowych dla zawodników oraz drużyn różnych dyscyplin sportowych, zarówno z regionu województwa opolskiego, jak i całego kraju. Nowoczesna infrastruktura kampusu stwarza również możliwość organizacji konferencji, szkoleń oraz szeregu innych przedsięwzięć o charakterze rekreacyjno-sportowym. Powierzchnia kampusu wynosi 12 ha. Prowadzą do niego dwie drogi dojazdowe: od ul. Strzeleckiej i od ul. Katowickiej. Właścicielem całego kompleksu jest Gmina Kluczbork, która zarządza obiektami poprzez Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Historia kampusu sięga początków XX wieku, gdyż to właśnie tutaj sportowcy różnych dyscyplin przygotowywali się do najważniejszych imprez sportowych. Obecnie Gmina Kluczbork wraca do chlubnych sportowych tradycji tego miejsca. Dziś Wojewódzki Kampus Sportowo-Rekreacyjny STOBRAWA to kompleks składający się z licznych, zmodernizowanych obiektów sportowych położonych w malowniczej, leśnej scenerii.

Kampus STOBRAWA dzięki bogatej infrastrukturze tworzy doskonałe warunki do trenowania, wypoczynku i rekreacji zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Obiekt zapewnia kompleksową obsługę zgrupowań sportowych poprzez zakwaterowanie, wyżywienie i zapewnienie bazy sportowej. Baza ta spełnia wymogi sportu wyczynowego i charakteryzuje się wysokim standardem.

  • -

Kalendarium

Kalendarium
wydarzeń
Dziś jest 1 grudnia 2020
Imieniny:
Edmunda, Blanki, Natalii
«grudzień 2020»
PnWtŚrCzwPtSobNd
123dzień: 4dzień: 5dzień: 6
dzień: 7891011dzień: 1213
141516171819dzień: 20
21222324252627
282930dzień: 31

Banery

ZdalnaSzkoła
Wnioskowanie online o odpis aktu stanu cywilnego
Nagrody certyfikaty i wyróżnienia gminy
blisko_prawy3
Kino_Bajka
Stobrawskie Centrum Seniora
https://www.pekao.com.pl/indywidualni/Wsparcie-Rodzin/
Stop Smog