Urząd Miejski w Kluczborku

Galeria

Nawigacja:

Miasto Kluczbork

Wyszukiwarka:

Banery

DniKlb2016
Poprawa jakości gospodarki wodno-ściekowej dla gminy Kluczbork
Termomodernizacja UM w Kluczborku
Nowy System Gospodarki Odpadami

Treść strony

Międzynarodowy Turniej Karate o Puchar Burmistrza Miasta Kluczborka

Międzynarodowy Turniej Karate o Puchar Burmistrza Miasta Kluczborka

Opolska Liga Karate 2017 – II Turniej

25 listopada Kluczborski Klub karate zorganizował kolejną Międzynarodowego Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Miasta Kluczborka. Zawody odbyły się w ramach II Turnieju Opolskiej Ligii Karate zorganizowanej w tym roku po raz pierwszy na terenie Województwa Opolskiego.

W zawodach wzięło udział prawie 300 startujących - 248 zawodników i zawodniczek oraz 45 najmłodszych adeptów karate uczestniczących w pokazie technik podstawowych.

Wystartowali zawodnicy z 17 klubów karate z Polski, Ukrainy i Czech.

Turniej objęli honorowym patronatem: Marszałek Województwa Opolskiego – Pan Andrzej Buła oraz Burmistrz Miasta Kluczborka – Pan Jarosław Kielar. Współorganizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kluczborku.

Najlepszą zawodniczka turnieju została Karolina Gajewska z Kluczborskiego Klubu Karate, najlepszym zawodnikiem został Buzynskyi Nikita z klubu Pereswet z Ukrainy. Wyróżnieni otrzymali pamiątkowe puchary. Ponadto dwa symboliczne „Puchary Przyjaźni” uroczyście złożyli na ręce trenerów z Ukrainy i z Czech – Marszałek Andrzej Buła oraz Wiceburmistrz Roman Kamiński.

Więcej zdjęć na: www.facebook.com/kluczbork

 

Finałowy Turniej Opolskiej Ligi Karate 2017 odbędzie się 10 grudnia w Głuchołazach.

Wyniki w poszczególnych konkurencjach:

KATA

Dziewczęta i chłopcy ur. 2012, 9-4 kyu

I miejsce: Antoni Glinny (Kluczborski KK)

II miejsce: Liliana Łobos (Kluczborski KK)

III miejsce: Lena Pacholik (AKT Opole)

Dziewczęta ur. 2011, 9-4 kyu

I miejsce: Antonina Dawicka (Kluczborski KK)

II miejsce: Maria Brunelli (Kluczborski KK)

III miejsce: Maja Zajączkowska (Kluczborski KK)

III miejsce: Laura Langiewicz (AKT Opole)

Chłopcy ur. 2011, 9-4 kyu

I miejsce: Michał Dokupil (Kluczborski KK)

II miejsce: Bartłomiej Zabiegała (Głuchołaski KKT)

III miejsce: Antoni Brunelli (Kluczborski KK)

III miejsce: Bartłomiej Szalek (Kluczborski KK)

Dziewczęta ur. 2010, 9-4 kyu

I miejsce: Oliwia Pogoda (MUKS Bytom)

II miejsce: Martyna Mączka (Kluczborski KK)

III miejsce: Lena Kraśnicka (Kluczborski KK)

III miejsce: Natalia Pogoda (MUKS Bytom)

Chłopcy ur.2010, 9-4 kyu

I miejsce: Prychodko Denys (PERESWET Ukraina)

II miejsce: Kacper Dawicki (Kluczborski KK)

III miejsce: Robert Lisowski (KS HIKARI Oleśnica)

III miejsce: Oliwer Gajda (KT Wieluń)

Dziewczęta ur.2008-2009, 9-7 kyu

I miejsce: Oliwia Łydka (AK Głuchołazy)

II miejsce: Maja Majchrzak (KKT KOBU Wrocław)

 III miejsce: Julia Bukowiec (AK Głuchołazy)

III miejsce: Magdalena Różyło (MUKS Bytom)

Chłopcy ur.2008-2009, 9-7 kyu

I miejsce: Filip Lawa (AKT Opole)

II miejsce: Aleksander Dziewiatek (AKT Opole)

III miejsce: Szymon Bęczkowski (KKT KOBU Wrocław)

III miejsce: Hubert Wojciechowski (KS HIKARI Oleśnica)

Dziewczęta ur.2008-2009, 6-1 kyu

I miejsce: Kaja Zygmunt (CKT Wrocław)

II miejsce: Julia Kamińska (KT Wieluń)

III miejsce: Julia Grzelak (Kluczborski KK)

III miejsce: Aleksandra Sulikowska (Kluczborski KK)

Chłopcy ur.2008-2009, 6-1 kyu

I miejsce: Ploszczynskyi Vlad (PERESWET Ukraina)

II miejsce: Sebastian Aloszyn (MUKS Bytom)

III miejsce: Puszkar Tymur (PERESWET  Ukraina)

III miejsce: Mantach Davyd (PERESWET Ukraina)

Dziewczęta ur.2006-2007, 9-7 kyu

I miejsce: Maja Turek (Kluczborski KK)

II miejsce: Anna Andrusyszyn (Kluczborski KK)

III miejsce: Julia Banasik (AKT Opole)

III miejsce: Martyna Lech (Kluczborski KK)

Chłopcy ur.2006-2007, 9-7 kyu

I miejsce: Adrian Dycewicz  (AKT Opole)

II miejsce: Maksymilian Janc (AKT Opole)

III miejsce: Radek Siergiej (AKT Opole)

III miejsce: Filip Wenc (Kluczborski KK)

Dziewczęta ur.2006-2007, 6-4 kyu

I miejsce: Oliwia Karolewska (KKT KOBU Wrocław)

II miejsce: Adrianna Kurzyńska (KS HIKARI Oleśnica)

III miejsce: Gandziuk Daryna (PERESWET Ukraina)

III miejsce: Julia Sytniewska (KKT Wołczyn)

Chłopcy ur.2006-2007, 6-4 kyu

I miejsce: Stanisław Adamkiewicz  (AKT Opole)

II miejsce: Dawid Janta (MUKS Bytom)

III miejsce: Adriano Antoniewicz (MUKS Bytom)

III miejsce: Wojciech Krupacki (KKT KOBU Wrocław)

Chłopcy ur.2006-2007, 3-1 kyu

I miejsce: Roch Kupczak (KKT KOBU Wrocław)

II miejsce: Tymur Stromilov (PERESWET Ukraina)

III miejsce: Kacper Sadowski (OK Byczyna)

III miejsce: Mateusz Kamiński (Kluczborski KK)

Dziewczęta ur.2004-2005, 9-7 kyu

I miejsce: Aleksandra Durlak (KS HIKARI Oleśnica)

II miejsce: Magdalena Dobrzańska (AKT Opole)

Chłopcy ur.2004-2005, 9-7 kyu

I miejsce: Rafał Dąbrowski

II miejsce: Damian Jonarski

III miejsce: Piotr Cisiecki (Kluczborski KK)

Dziewczęta ur.2004-2005, 6-4 kyu

I miejsce: Aleksandra Piasecka (KS HIKARI Oleśnica)

II miejsce: Angelika Hulbój AK Głuchołazy)

III miejsce: Karina Bugiel  (KS HIKARI Oleśnica)

III miejsce: Amelia Grzesik  (KS HIKARI Oleśnica)

Chłopcy ur.2004-2005, 6-4 kyu

I miejsce: Dawid Miłkowski (DAK Wrocław)

II miejsce: Paweł Bhul (AKT Opole)

III miejsce: Jakub Sokołowski (Kluczborski KK)

III miejsce: Tymoteusz Kantyka (AK Głuchołazy)

Dziewczęta ur.2004-2005, 3-1 kyu

I miejsce: Magdalena Porębska (KS HIKARI Oleśnica)

II miejsce: Zuzanna Mazur (OK. Byczyna)

III miejsce: Agata Misiak (Kluczborski KK)

III miejsce: Aleksandra Skorna (KS HIKARI Oleśnica)

Chłopcy ur.2004-2005, 3-1 kyu

I miejsce: Maksymilian Klejn (Kluczborski KK)

II miejsce: Hubert Pietrzak – Rogala (KS HIKARI Oleśnica)

III miejsce: Wojciech Pastusiak (DAK Wrocław)

III miejsce: Mateusz Osypanka (MUKS Bytom)

Dziewczęta ur.2002-2003,  6-4 kyu

I miejsce: Nikola Chybikowa (Vsetin Czechy)

II miejsce: Martyna Jańska (Kluczborski KK)

III miejsce: Kornelia Liwak (KS Hikari Oleśnica)

III miejsce: Kornelia Jelonek (KS Hikari Oleśnica)

Chłopcy ur.2002-2003, 6-4 kyu

I miejsce: Daniel Santillian (MUKS Bytom)

II miejsce: Filip Jakuba (Vsetin Czechy)

III miejsce: Dominik Wenglarzy (AK Głuchołazy)

Chłopcy ur.2002-2003, 3kyu-dan

I miejsce: Masherskyi Danylo (PERESWET Ukraina)

II miejsce: Buzinski Nikita (PERESWET Ukraina)

III miejsce: Mathvychuk Illyia (PERESWET Ukraina)

III miejsce: Bovovowski Wladym (PERESWET Ukraina)

Dziewczęta ur.2000-2001, 6kyu-dan

I miejsce: Karolina Gajewska (Kluczborski KK)

II miejsce: Hanna Sobkowiak (KS Hikari Oleśnica)

III miejsce: Natalia Drożdżyńska (AK Głuchołazy)

III miejsce: Paulina Krupicka (Kluczborski KK)

Chłopcy ur.2000-2001, 6kyu-dan

I miejsce: Kacper Sitarz (OK Byczyna)

II miejsce: Michał Fedorowski (AKT Opole)

KUMITE

Dziewczęta ur.2002-2003, 3kyu-dan

I miejsce: Martyna Jańska (Kluczborski KK)

II miejsce: Katerina Michalkova (Vsetin Czechy)

III miejsce: Anna Chałupczyńska (OK Byczyna)

Chłopcy ur.2002-2003, 3kyu-dan

I miejsce: Buzinski Nikita (PERESWET Ukraina)

II miejsce: Bovovowski Wladym (PERESWET Ukraina)

III miejsce: Mathvychuk Illyia (PERESWET Ukraina)

III miejsce: Masherskyi Danylo (PERESWET Ukraina)

Dziewczęta ur.2000-2001, 3kyu-dan

I  miejsce: Karolina Gajewska (Kluczborski KK)

II miejsce: Hanna Sobkowiak (Hikari Oleśnica)

III miejsce: Natalia Drożdżyńska (AK Głuchołazy)

III miejsce: Karolina Bacova (Vsetin Czechy)

Chłopcy ur.2000-2001, 6kyu-dan         

I miejsce: Kacper Sitarz (OK Byczyna)

II miejsce: Michał Fedorowski (AKT Opole)

« wstecz

Kalendarium

Kalendarium
wydarzeń
Dziś jest 13 grudnia 2017
Imieniny:
Łucji, Otylii, Lucji
«grudzień 2017»
P W Ś C P S N
dzień: 1 2 3
dzień: 4 5 dzień: 6 7 dzień: 8 dzień: 9 dzień: 10
dzień: 11 12 13 14 15 16 dzień: 17
18 19 20 21 dzień: 22 23 24
25 26 27 28 dzień: 29 30 dzień: 31

Banery

blisko_prawy3
Kino_Bajka
Nagrody certyfikaty i wyróżnienia gminy