Urząd Miejski w Kluczborku

Nawigacja:

Wyszukiwarka:

Banery

Poprawa jakości gospodarki wodno-ściekowej dla gminy Kluczbork
Termomodernizacja UM w Kluczborku
Nowy System Gospodarki Odpadami
RODO

Treść strony

Sołectwa Gminy Kluczbork

Wykaz Sołectw i sołtysów w  Gminie Kluczbork w latach 2019-2024

L.p.

Sołectwo

Imię i nazwisko

Telefon

Komórka

Adres

1

Bażany

Maria Lepsy

413-79-01

660-876-397

ul. Kościelna 6, Bażany, 46-243 Bogacica

2

Bąków

Justyna Ślusarczyk

 

692-771-430

ul. Wolności 34B, 46-243 Bąków

3

Biadacz

Mariusz Kwoka

 

889-838-980

Biadacz-Przybkowice 37, 46-243 Bąków

4

Bogacica

Józef Mrozek

413-05-15

505-984-239

ul. Boczna 2, 46-243 Bogacica

5

Bogacka Szklarnia

Agnieszka Wodara

413-76-27

 

Bogacka Szklarnia 3, 46-243 Bogacica

6

Bogdańczowice

Tomasz Maciągowski

 

793-382-290

Bogdańczowice 12, 46-233 Bąków

7

Borkowice

Barbara Wojcieszak

413-80-64

696-391-368

ul. Leśna 7, Borkowice, 46-243 Bogacica

8

Czaple Stare

Mariusz Wilman

 

660-911-429

Czaple Stare 4B, 46-200 Kluczbork

9

Gotartów

Zbigniew Krajcer

413-13-29

726-068-106

Gotartów 67e/4, 46-211 Kujakowice Górne

10

Krasków

Krzysztof Rojowski

 

604-531-057

Krasków 111, 46-200 Kluczbork

11

Krzywizna

Ewa Felusiak

 

662-236-132

ul. Rożnowska 7K, Krzywizna,

46-211 Kujakowice Górne

12

Kujakowice Dolne

Waldemar Kallus

 

660-796-423

ul. 1 go Maja 3, Kujakowice Dolne,

46-211 Kujakowice Górne

13

Kujakowice Górne

Andrzej Bykowski

413-19-13

781-977-001

ul. Klonowa 30, 46-211 Kujakowice Górne

14

Kuniów

Wojciech Fudali

418-65-69

664-825-119

Kuniów 60 D, 46-200 Kluczbork

15

Ligota Dolna

Tadeusz Doliński

413-38-03

608-334-772

ul. Wołczyńska 89, Ligota Dolna, 46-200 Kluczbork

16

Ligota Górna

Andrzej Kosmala

418-51-61

781-087-271

Ligota Górna 45 B, 46-200 Kluczbork

17

Łowkowice

Kazimierz Kołosowski

413-15-93

602-460-175

ul. Jana Pawła II 2, Łowkowice,

46-211 Kujakowice Górne

18

Maciejów

Rafał Lasek

 

608-356-204

Maciejów 26, 46-211 Kujakowice Górne

19

Nowa Bogacica

Ryszard Rajewski

413-77-05

691-726-928

Nowa Bogacica 11, 46-243 Bogacica

20

Smardy Dolne

Urszula Ziora

413-70-23

664-412-044

ul. Wielka 21, Smardy Dolne, 46-200 Kluczbork

21

Smardy Górne

Genowefa Wilk

413-70-51

509-276-951

ul. Górna 15, Smardy Górne, 46-200 Kluczbork

22

Unieszów

Janina Paszko

413-73-03

792-254-331

Unieszów 25, 46-200 Kluczbork

23

Żabiniec

Krystyna Lech

 

794-394-589

Żabiniec 53, 46-243 Bogacica

 

CZŁONKOWIE RAD SOŁECKICH:

Bażany:
Jan Gładys – przewodniczący
Krystian Pach, Bernard Singel, Piotr Kinder, Herbert Smyrek, Ewa Smyrek, Damian Kinder

Bąków
Angelika Japińska - przewodnicząca
Bogusław Nazarkiewicz, Małgorzata Czapa, Zbigniew Rokosz, Mariusz Białaszczyk

Biadacz
Krzysztof Dąbrowski - przewodniczący
Jolanta Fuks, Elżbieta Fornalczyk, Katarzyna Czarna, Jerzy Konieczny, Jarosław Kwoka, Janusz Lechowicz

Bogacica
Maciej Szymczyk - przewodniczący
Krzysztof Szklany, Piotr Flak, Piotr Bochenek, Tomasz Olejnik, Wiesław Sawczuk, Ewelina Kuchtyn

Bogacka Szklarnia
Urszula Miździoł - przewodnicząca
Piotr Wieczorek, Gertruda Kinder, Elżbieta Radwańska, Henryk Gerlic

Bogdańczowice
Jolanta Matusiak-Czysty - przewodnicząca
Mieczysław Dziedzic, Aneta Krystek, Józef Jasiniok, Krystyna Nowakowska

Borkowice
Dariusz Mazurczak - przewodniczący
Rozwita Kulesa, Lidia Knopp, Dariusz Żurak, Katarzyna Sawicka

Czaple Stare
Krzysztof Nemś - przewodniczący
Marek Wiecha, Małgorzata Rodzik, Sylwia Bragula, Ewelina Tymrakiewicz

Gotartów
Sebastian Biernot - przewodniczący
Marcin Filarski, Krzysztof Markiewicz, Leszek Bieniaszewski, Łukasz Stanosek, Waldemar Gasiński, Leszek Markiewicz

Krasków
Józef Stiller - przewodniczący
Anna Wolny, Sylwia Gajda, Radosław Fuks, Tobiasz Lesik

Krzywizna
Elżbieta Czarnecka - przewodnicząca
Danuta Dudzic, Agnieszka Pilarska-Adamik, Sławomir Boduch, Magdalena Wieczorek, Barbara Marciniszyn

Kujakowice Dolne
Aneta Mroczek - przewodnicząca
Ryszard Stanossek, Ilona Plewnia, Anna Sikora, Rudolf Bursy, Piotr Plewnia, Rafał Kwaśny

Kujakowice Górne
Janusz Kallus - przewodniczący
Alfred Bocheński, Patryk Jaroń, Kazimierz Kunyk, Magdalena Warszawska

Kuniów
Edmund Koj - przewodniczący
Krzysztof Sowieja, Wiesława Krynicka, Krystyna Polak, Hubert Wyrwich, Zbigniew Surowiec, Monika Deska

Ligota Dolna
Artur Bulak - przewodniczący
Roman Schwiontek, Jerzy Bazan, Stanisław Brejwo, Kazimierz Sliczny, Danuta Kotlińska, Jerzy Kotliński

Ligota Górna
Maciej Mazepa - przewodniczący
Dariusz Szmigiel, Marek Zalwert, Marian Gawlik, Leszek Tokarski, Krzysztof Podkówka, Mirosław Dąbrowski

Łowkowice
Zdzisława Bauke - przewodnicząca
Zygfryd Matejka, Norbert Jantos, Martin Kałuża, Zofia Kurhofer, Kamila Plewnia, Marianna Luterek

Maciejów
Herbert Kulessa - przewodniczący
Grzegorz Jakubczyk, Paweł Adler, Rafał Lorek, Róża Kraczkowska-Kyzioł

Nowa Bogacica
Tadeusz Staniszewski - przewodniczący
Józef Zimon, Henryk Mocigemba, Konrad Sikora, Józef Sowa, Sylwia Stasiak, Iwona Wasser

Smardy Dolne
Ryszard Paszko - przewodniczący
Ireneusz Paszko, Joanna Chilej, Maria Gawrońska, Agnieszka Gogol

Smardy Górne
Katarzyna Szajda - przewodnicząca
Andrzej Jedrzejczak, Alicja Rygiel

Unieszów
Anna Kubiak - przewodnicząca
Marzena Łukowska, Zbigniew Litner, Stanisław Laskowski, Józef Kopaniszen

Żabiniec
Ewa Wodara - przewodnicząca
Rafał Wodara, Piotr Rybot, Małgorzata Preis, Zofia Stępień

Kalendarium

Kalendarium
wydarzeń
Dziś jest 19 listopada 2019
Imieniny:
Seweryna, Elżbiety, Maksyma
«listopad 2019»
PnWtŚrCzwPtSobNd
123
456dzień: 78910
dzień: 11dzień: 121314dzień: 151617
181920dzień: 2122dzień: 2324
25262728dzień: 29dzień: 30

Banery

Nagrody certyfikaty i wyróżnienia gminy
blisko_prawy3
Kino_Bajka
Tomografia komputerowa Kluczbork
Stobrawskie Centrum Seniora
https://www.pekao.com.pl/indywidualni/Wsparcie-Rodzin/
Czyste powietrze
baner toplayer
Kluczborski Budżet Obywatelski 2020