Urząd Miejski w Kluczborku

Nawigacja:

Wyszukiwarka:

Banery

Poprawa jakości gospodarki wodno-ściekowej dla gminy Kluczbork
Termomodernizacja UM w Kluczborku
Nowy System Gospodarki Odpadami
RODO

Treść strony

Certyfikat GMINA ATRAKCYJNA DLA INWESTORA - edycja II

Gmina Kluczbork wraz z trzynastoma opolskimi gminami, które poddały się w lipcu 2008 r. ponownie audytowi eksperckiemu, drugi raz z rzędu uzyskała certyfikat „Gmina atrakcyjna dla inwestora” i znalazła się wśród najlepszych samorządów otrzymując 3 gwiazdki (93 punkty na 100 możliwych) oraz zapis „bardzo wysoki poziom kwalifikacji w sferze możliwości pozyskania i obsługi inwestorów krajowych i zagranicznych".
Dnia 17 września 2008 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego, z rąk marszałka Józefa Szebesty certyfikat odebrał Burmistrza Miasta Kluczborka Jarosław Kielar.

Pan Grzegorz Błażewski – kierownik Referatu Promocji, Rozwoju i Integracji Europejskiej, który odpowiada za obsługę inwestorów w gminie, został również poddany audytowi i zachował tytuł „Menadżera ds. Inwestycji”, który otrzymał w ubiegłym roku. W tegorocznej edycji otrzymał trzy gwiazdki (58 punktów na 60 możliwych) i zapis „wzorcowe przygotowanie do pozyskiwania i obsługi inwestorów krajowych i zagranicznych”.

Opolski program szkoleń okazał się na tyle atrakcyjny, że będzie promowany przez PAIIZ w całym kraju (województwo świętokrzyskie już podpisało umowę na jego licencję). Zdaniem marszałka Józefa Sebesty, program jest atrakcyjny, bo łączy w sobie dwa elementy: dobrze przygotowaną ofertę inwestycyjną i profesjonalną kadrę.

Certyfikat „Gmina atrakcyjna dla inwestora” jest potwierdzeniem profesjonalnego przygotowania gminy Kluczbork do obsługi inwestorów, czego dowodem są decyzje o inwestycji w gminie Kluczbork kolejnych firm: INPOLKRAK z Krakowa, STEGU z Jełowej oraz budowa nowych fabryk MARCEGAGLIA i OCYNKOWNIA ŚLĄSK na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest Park”.


 

« wstecz

Kalendarium

Kalendarium
wydarzeń
Dziś jest 20 listopada 2019
Imieniny:
Anatola, Rafała, Edmunda
«listopad 2019»
PnWtŚrCzwPtSobNd
123
456dzień: 78910
dzień: 11dzień: 121314dzień: 151617
181920dzień: 2122dzień: 2324
25262728dzień: 29dzień: 30

Banery

Nagrody certyfikaty i wyróżnienia gminy
blisko_prawy3
Kino_Bajka
Tomografia komputerowa Kluczbork
Stobrawskie Centrum Seniora
https://www.pekao.com.pl/indywidualni/Wsparcie-Rodzin/
Czyste powietrze
baner toplayer
Kluczborski Budżet Obywatelski 2020